Relax Studio City Center

  • 40 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Relax Studio City Center Βουκουρέστι 40 τ.μ. Απέχει περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από το Εθνικό Μουσείο Φυσικής Ιστορίας Grigore Antipa και περίπου 3 χλμ. από το Πάρκο Τινερετουλούι. Παρέχεται Wi-Fi τόσο για επαγγελματικές δραστηριότητες, όσο και για διασκέδαση.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα, ντους και πλυντήριο.

Απολαύστε τον χρόνο σας στη βεράντα.

Σ' αυτό το κατάλυμα υπάρχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει περίπου 2 χλμ. από το Μουσείο George Enescu, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Η Αψίδα του Θριάμβου απέχει κατά προσέγγιση 10 λεπτά με αυτοκίνητο από το Relax Studio City Center. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Batistei βρίσκεται σε 250 μέτρα από σας.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Relax Studio City Center Βουκουρέστι
Ultra-Central Spacious Apartment Near Old Town
Τιμή μόνο για κινητά

Ultra-Central Spacious Apartment Near Old Town

188 μ από το κατάλυμα
USD 79 USD 71
ανά νύχτα
Old Town Bohemian Studio With Garden View Balcony
Τιμή μόνο για κινητά

Old Town Bohemian Studio With Garden View Balcony

9.3
Άριστο 18 σχόλια
214 μ από το κατάλυμα
USD 62 USD 56
ανά νύχτα
Beautiful View Over The City
Τιμή μόνο για κινητά

Beautiful View Over The City

7.2
Καλό 11 σχόλια
236 μ από το κατάλυμα
USD 117 USD 105
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Βουκουρέστι Οτοπένι Αεροδρόμιο
    17 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    The North Train Station
    2,8 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out

    Αναψυχή

    • Ηλιόλουστη ταράτσα

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Ταράτσα
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:00
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Relax Studio City Center;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Relax Studio City Center περιλαμβάνουν Εθνικό Μουσείο Τέχνης της Ρουμανίας, που απέχει 15 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Relax Studio City Center;
      Η τιμή κράτησης στο το Relax Studio City Center θα είναι 62€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Relax Studio City Center;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Relax Studio City Center περιλαμβάνουν Ceai la Metoc και BEAT bar umanist και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο μεγάλο είναι διαμέρισμα;
      Η έκταση του διαμέρισμα αποτελεί 40 μ².
    • Στο το Relax Studio City Center υπάρχει πλυντήριο;
      Ναι, το Relax Studio City Center διαθέτει πλυντήριο ρούχων.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Βουκουρέστι Οτοπένι Αεροδρόμιο
    17 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    The North Train Station
    2,8 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Relax Studio City Center Βουκουρέστι

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο